Fajn

10. září 2018 v 12:37 | Rezzy
Ahoj všem!
Nevěděla jsem, jaký obrázek vybrat, tak jsem nakonec přidala jednu fotku ze zimy, bráchu a pejsátko. Teď už je pejsek tmavší kvůli sluníčku. Nevím, jestli už jsem to tady dávala nebo ne...

Jak jsem psala v minulém článku o mojí třídní z gymplu... která už není mezi námi... dneska se mi o ní zdálo, už nevím, kde jsme to byli. Ona najednou přišla a my jsme se na sebe se spolužáky překvapeně dívali. Chtěla jsem utéct, protože jsem dostala hrozný strach, co se to děje. Utíkala jsem domů. Jak sen pokračoval nevím.

Jinak babička slavila 70. narozeniny a tak jsme byli o víkendu u prarodičů. Bylo to fajn :)
Dneska mám volejbal a zítra dopoledne možná půjdu na kafe s kamarádkou. Odpoledne pojedu k babičce, k té druhé, kde umřel dědeček. Prateta odjíždí na dovolenou a babička by byla v celém domě sama (je to velký rodinný domům se třemi bytovými jednotkami). Tak si nanečisto tak trochu vyzkouším, jaké by to bylo se tam přestěhovat. Stěhování je v plánu asi někdy v listopadu, prosinci. Už teď vím, že mi nejvíc bude chybět mamka. Jsem na ní chorobně závislá :(

Mám za sebou další elektrošoky, chodím jednou za měsíc a psychicky se cítím dobře :) Zdá se, že to funguje. Jsem moc ráda. Nemám halucinace ani bludy. Spíš mě trápí pořád takové ty bliky, kdy třeba něco držím a najednou mi to spadne, třesou se mi ruce, něco říkám a najednou se zarazím a nevím, co jsem chtěla říct a pořád problémy s protáčením očí, na což beru léky, aby to přestalo. Beru vlastně léky na léky :D Ale tak dobře, že to pomáhá. Taky jsem přišla o "měsíčky", gynekoložka říkala, že s těmi léky nejspíš mesíčky mít nebudu, ale to mi teda nevadí, když si vzpomenu na ty bolesti a někdy i zvracení atd. Až budu jednou chtít miminko, tak se to bude řešit, zatím to prý není nutné. Jinak taky stále chodím k psycholožce/ psychoterapeutce a pomáhá mi, mám ji moc ráda :) Je to neuvěřitelné, že to bude brzy 10 let, co k ní chodím.

Tak já se loučím a jdu si najít něco k obědu, ale nemám vůbec hlad ani chuť... tak asi jen něco malého...

Mějte se krásně :) 


Komentáře

1 benjaminek benjaminek | Web | 10. září 2018 v 14:16 | Reagovat

TO rada slyším, že ti to pomáhá.  Určitě bude jen lépe a lépe :)) mám radost za tebe

2 Jana Jana | Web | 10. září 2018 v 15:29 | Reagovat

Krásná fotka... a jinak určitě dej vědět, jaké to bylo bydlet jakože sama... nebo spíše bez mamky, když jsi na ní závislá :-D Každopádně jak jsem ti jednou psala o svém bráchovi, že je schizofrenik, tak rozhodně má lepší stavy, ale také byl v léčebně a do teď bere několik prášků - takže ano, člověk se z toho vyléčí, ale prášky prostě bere napořád. Hodně lidí si myslí, že jako proč bereš ty léky, když jsi už zdravá? No, víme sami, jak to je a oni to musí už jenom pochopit. :-) Držím ti strašně moc palečky! :-)

3 Ellaria Ellaria | Web | 10. září 2018 v 21:16 | Reagovat

Ta fotka je báječná! :)
Na samostatné bydlení si zvykneš. Byla jsem nadšená, že si to můžu zařídit podle svého. Na čas strávený s mamkou se budeš těšit a bude přínosný pro vás obě - budete si mít o čem povídat, užívat si ty obyčejné věci.
Držím palce ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama