Prosinec 2017

Vááánoce

22. prosince 2017 v 12:58 | Rezzy


Nevím proč, ale nejde mi přidat obrázek, tak akorát napíšu pár vět. Nevím moc, o čem psát, mám se celkem fajn. Jen někdy takové malé zakolísání. K doktorovi půjdu v druhé půlce ledna, protože předtím má nějaké školení. Do stacionáře jezdím dvakrát týdně, moc se mi nechce :D Ale beru to jako výzvu, musím se překonat, vstát brzy, cestovat autobusem a pak ještě tramvají... a jsem ráda, že to zvládám :)

Na Štědrý den budeme, jako vždy, u babičky a dědy z taťkovy strany. Možná přijede i strejda se sestřenicí, mají tam nějaké hádky v rodině a oni vlastně nemají ke komu jít. Nechci je tam, jsem zvyklá slavit jen se svou rodinou a prarodiči. Mamka mi na to řekla, že to je sobecké, když je tam nechci. Tak už radši nic neříkám. Možná se to ještě změní. Uvidíme. A chápu, že když nemají kam jít, tak můžou být s námi. Už radši mlčím. Je mi jich taky líto. Mají dost problémů.

Čeká mě taková trochu výzva... na Silvestra pojedu k přítelovi a jeho rodině. Říkal, ať se nebojím, jen se představím jeho rodičům (ještě jsem je neviděla) a pak budu s ním v pokoji. Těším se a zároveň jsem nervozní. Budu tam přespávat. Snad to zvládnu.

No myslím, že už nemám nic zajímavého, co bych mohla napsat... tak se loučím.

Přeju všem kouzelné Vánoce, krásný Štědrý den a hodně štěstí a zdraví v novém roce :)
Papa