Brácho?

3. června 2016 v 11:29 | Rezzy

"Hele, už jste si prosadila dost blbostí. Pokud nedáte na moje doporučení, tak vás přestanu léčit."
A tak jsem dala vědět kapele, že mi doktorka zatrhla poslední vystoupení tohoto školního roku. Prý abych nebyla ve stresu. Bála jsem se a bylo mi to líto, ale vzali to v pohodě. I pan učitel. Řekl: "No, nedá se svítit." Jojo. Zhroutit se třeba uprostřed vystoupení by asi nebylo dobré.

Dnes jsem nešla na kliniku. Ráno mi bylo slabo, motala se mi hlava. Cítila jsem, jak mi buší srdce. Nevěděla jsem, jestli si vzít ty léky na srdce nebo ne... v nemocnici mi je dávali... když jsem šla už doma za kardiologem, řekl, že to není nutné. Kdo tomu rozumí lépe?

Zítra slavíme u babičky narozeniny nejmladšího bráchy a v neděli možná přijdou na kafe jedni známí.

Myslela jsem, že mi volá sestřička z kliniky nebo někdo... zvedla jsem to... a byl to můj bývalý přítel. Nevím, co chtěl. Položila jsem mu to. Jsou to dva roky po rozchodu a on mi stále píše věci jako: "Kdybych jen měl takové štěstí a mohl tě mít jednou za ženu..." Ach jo, ať už se konečně zamiluje do někoho jiného!

Pořád se mi stává, že se propadám dozadu a dolů. Včera na klinice jsem tak šla po trávníku a málem jsem spadla. Doktorka říkala, že za to nemůžou léky, ale nervy. Už jsem od toho měla nějakou dobu pokoj a teď se mi to najednou děje každou chvíli.

Včera odpoledne jsem byla sama doma a najednou jsem slyšela, jak brácha kašle. Jenže... jenže jsem byla sama doma. Buď u nás doma straší nebo mi zas haraší v hlavě. Jo, asi všichni víme, co je pravděpodobnější. Držte si klobouky.

Chce se mi brečet. Hodně. Jen tak. Nebo vlastně ne... Jsem z toho všeho hrozně unavená...

Jsem nějaká zmatená. Nevím, jak to popsat.

Loučím se. Přeju hezký víkend!


 


Komentáře

1 Melly Melly | Web | 3. června 2016 v 20:46 | Reagovat

Škoda, že to paní psychiatrička řekla tak tvrdě, ale myslím, že to je k dobru věci, když teď nebudeš koncertovat. Kapela si určitě nějak poradí.
Jinak s tím kašláním mě to mrzí. Říkala jsi o tom někomu? Myslím totiž, že bys měla... Drž se!

2 :OOOOO :OOOOO | 5. června 2016 v 12:45 | Reagovat

https://www.youtube.com/watch?v=5tIFrMz5FyQ

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama