Mír, prosím!

20. května 2016 v 19:07 | Rezzy
Ahoj všem!

Nejprve by asi bylo ještě dobré něco dodat k minulému článku. Už se mi to nechce moc rozebírat, ale chtěla jsem napsat... že některé reakce mě mrzely... a ne proto, že v nich někdo vyjadřoval svůj názor třeba dost odlišný od mého, ale proto, že jsem si všimla, že někteří z vás to brali skoro jako válku a byli opravdu dost nepříjemní. Samozřejmě ne všichni. Ale některí to, myslím, trochu přeháněli... Anežko, mrzí mě to! Netušila jsem, co se může stát po zveřejnění takového článku...

No a teď už k mému normálnímu deníčkovskému článku... včera ráno jsme s Tristánkem brzy vstávali a vydali se k paní cvičitelce. Už jsme zkoušeli agility (tunely a nějaké nízké překážky) a docela nás pan pes překvapil, jak mu to šlo :)) Sem tam menší zádrhel, ale jinak velká šikula, měla jsem z něho radost! A byl tak rychlý, že jsem mu málem nestačila, tak jsme si oba pěkně mákli. Před obědem jsme si na chvilku zdřímli no a odpoledne jsme si s mamkou nemohly nechat ujít hokej.

Dnešek byl trochu náročnější, takhle nabité dny často nemívám. Teprve teď jsem zapnula notebook... Hned ráno jsem šla na asi hodinovou procházku s Tristánkem a s kamarádem a překvapilo mě, jaké bylo horko. Když jsem se vrátila domů, jela jsem s rodiči na nákupy. Po návratu domů jsem oholila a okoupala Tristana a pak byla zkouška s kapelou, která byla celkem fajn. Čekají nás teď nějaká vystoupení, tak začínám být nervózní... ale snažím se to brát s nadhledem... i kdybych něco pokazila, bude z toho jen další úsměvná vzpomínka a ne žádná katastrofa.

Tak a zítra brzy ráno pojedeme k babičce a dědečkovi na víkend, brácha a taťka měli narozeniny, druhý brácha je bude mít, takže to bude takový "oslavný víkend" :D Hlásí se hezké počasí a my máme nový foťák, což je super kombinace, snad nafotíme něco hezkého... posedíme na zahradě, projdeme se po lese... jojo, už se těším :)

Teď si jdu udělat něco k večeři. No a vám přeji samozřejmě taky krásný víkend, snad si ho všichni hezky užijeme :)
 


Komentáře

1 Melly Melly | Web | 20. května 2016 v 20:21 | Reagovat

Ano, takové články vždycky zamávají s obecenstvem:D Proto doufám, že ty komentáře nezamávaly stejně s tebou. Je fakt, že někteří lidi to brali dost ostře, ale jak jsem na to koukala, tak někdy motivem bylo spíše to, aby tě obhájili.
Myslím, že takový náročný den je fajn, pokud tě to příliš neunaví, tak jsi aspoň pěkně zapojena do každodenního chodu... života:)
Užij si krásný víkend!:)

2 Łucie. Łucie. | Web | 21. května 2016 v 15:59 | Reagovat

Každý má svůj názor - 100 lidí, 100 chutí. Ale pokud chtějí, nedejbože, urážet, ať to řeknou alespon nějakým slušnějším způsobem..

Agility jsem vždycky chtěla zkusit. Jen pes mi chyběl :D a chybí dodnes. A dělat agility s kocourem, no nevím, nevím ( samozřejmě si dělám legraci ).

Držím prsty s vystoupením! ♥

3 Anežka Anežka | 21. května 2016 v 18:41 | Reagovat

Ahoj Rezzy, nic tak hrozného se nestalo, díky za vzkaz! Vidím, že tě čeká spousta fajn věcí - kapela, příroda, rodina, to jsou věci, pro které stojí za to žít! Užívej jak se dá :).

4 Ellaria Ellaria | Web | 22. května 2016 v 23:23 | Reagovat

To je riziko veřejného vyjadřování, člověk musí počítat s odezvou a ta nemusí být vždy pozitivní, ale samozřejmě by se vše mělo držet v mezích slušnosti :)
Rezzy, byla jsi někdy na koncertě? (Tím nemyslím vážnou hudbu, ale třeba nějaký rockový koncert, fesťák nebo podobná zábava). Víš kolik chyb muzikanti udělají? ;) A ještě se tomu většinou začnou smát, jak to zvorali, takže to žádná tragédie není ;)
Užívej slunných dní!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama