Jen tak...

14. května 2016 v 17:35 | Rezzy

Ahoj všem!

Doufám, že máte za sebou týden plný velkých i malých radostí a úspěchů. A že máte za sebou hezkou sobotu a celkově že budete mít vydařený víkend, dobijete energii a tak :)

Mně se pořád motá hlava, mím nízký tlak, tep mám tak nejčastěji tak 135 za minutu, což je skoro dvojnásobek toho, jaký by mohl být. V lednu jsem na to dostala prášky, kardiolog mi je pak vysadil, že je to zbytečné, teď zase doktoři říkají, že by to nemělo být tak vysoké, no tak si asi mám vybrat sama nebo já nevím co jako... V pondělí opět chvátám k doktorce a budu se s ní domlouvat na tu denní kliniku.

Včera jsem byla po delší době s mojí nejlepší kamarádkou a našimi pejsky venku. Vypadalo to, že bude pršet, ale nakonec nám počasí docela přálo. Bylo to moc hezké. Na chvíli jsme si pak sedly u řeky a popřály si k narozeninám, protože já je měla v dubnu a ona je slaví teď.


Víte, naše kamarádství by možná mnoha lidem mohlo připadat zvláštní. Jsme nejlepšími kamarádkami od gymplu (šestiletého). Já, která slavila čtyřku z matiky a to, že nepropadám... a ona, která měla depku z toho, že dostala dvojku a kazí jí to její super průměr 1,0 :D A já, co se dvakrát sesypala dost krátce po nástupu na vysokou, léčím se se schizofrenií a ona, co studuje psychologii a dostala se do Prahy na Karlovku. Ale prostě nám to klape. Máme podobný humor, podobné zájmy, podobný vkus... ale upřímně, poslední dobou se mi zdá, že se od sebe trošičku vzdalujeme, což mě mrzí, ale takový je asi život. Je to těžké, vídat se třeba jen jednou za měsíc a tak. Ale doufáme v to, že časem to zase přijde, budeme se vídat častěji a třeba jednou uvidíme naše děti, jak si spolu hrají :3

Dneska jsme byli na oslavě padesátin mého strejdy, dlouho jsme tam nepobyli, ale to mi úplně stačilo, protože strejdové a bratránci dost pijou a chovají se potom jako idioti.

Co vás čeká v příštím týdnu? Já musím zítra začít uklízet pokoj a to tedy pořádně, protože proběhne takové menší stěhování. V pondělí by měla přijít moje nová postel, už se do ní nebudu drápat po žebříku, budu mít normální postel na zemi. Klavír se přestěhuje k bráchovi, abych měla místo na psací stůl. No, jsem na to zvědavá. Mamka má celý týden dovolenou, říkala, že mi bude pomáhat :)

Jinak nás čeká očkování králíčka i pejska, už vidím psa, jak zase řve, jako by ho vraždili. Ale třeba si vezme příklad z tichého králíčka a polepší se :D Ještě se musím podívat na služby doktorů, protože chci jít k tomu mému oblíbenému :P Jeden den bych se chtěla jet podívat k paní, která mi nabídla pastevní ustájení pro koníka, poníka. Jupí jou, možná mi to vyjde a pořídím si nějakého nenáročného poníka. Ale zatím je to je takové zkoumání, zjišťování, jestli by to fakt bylo reálné... Ale já myslím, že jo, možností je spousta a některé z nich by pro mě byly reálné.

Mějte se krásně, přeju hezký zbytek víkendu a úspěšný start do nového týdne :)
 


Komentáře

1 Melly Melly | Web | 14. května 2016 v 19:54 | Reagovat

Na té fotce vám to spolu moc sluší:) Podle mě se ta naše přátelství s lidmi, které najednou nevídáme denně (ve škole), ale musíme se nějak snažit, abychom se s nimi potkali, vyvíjejí, dospívají, mění se. Ale není na tom nic špatného. Věřím, že se spolu s kamarádkou budete přátelit i nadále:)
Poníka? Nebude to velká starost?

2 Łucie. Łucie. | Web | 14. května 2016 v 21:11 | Reagovat

Také jsem mívala podobné stavy, s tím rozdílem, že jsem měla první první hospitalizaci pulz 230 za minutu. Psala jsem o tom před chvíli článek, tak si můžeš počíst.

Líbí se mi Tvůj blog, nechtěla bys spřátelit?

Jinak na fotkách Vám to moc sluší! :)

3 Ellaria Ellaria | Web | 15. května 2016 v 11:25 | Reagovat

Sobota byla příjemné a odpočinková, děkuji za přání :)
Mít dobrého přítele x kilometrů od sebe je složité, zvlášť když jste byly zvyklé vídat se denně. Člověk naskočí úplně jiný režim, když ukončí jednu etapu života (střední) a začne něco docela nového. Ovšem jsem přesvědčena, že konktat lze udržet zvlášť dnes, když se zprávy nesou rychlostí blesku :)
Náš pes byl u veterináře taky taková herečka :D Ať to zvládnete :)

4 Ell Ell | Web | 15. května 2016 v 11:31 | Reagovat

Teď jsem na základce a moc si nedokážu představit jaké to bude, až se se svou třídou nebudu vídat denně... :)
A máte nádherné pejsky!

5 Petra Petra | 15. května 2016 v 16:50 | Reagovat

Ahoj Rezzy, tak sice se s kamarádkou vídáš méně, než bys asi chtěla, ale díky moderním technologiím jste v kontaktu, ne? Vaše životní cesty se trochu rozcházejí-ona studuje, Ty pobíváš v nemocnici, řešíte jiné věci, situace, ale pokud máte stejný smysl pro humor, zájmy, vždy si budete mít co říci. A neplánuješ s pejskem zase návštěvu cvičitelky? A není příliš brzy na požizování poníka?

6 Ev. Ev. | Web | 15. května 2016 v 23:55 | Reagovat

Taky se s nejlepší kamarádkou skoro nevídáme, docela mě to mrzí, nebydlíme tak daleko od sebe, ale ona má o něco méně času než já, tak je to taky špatný... Ale sluší vám to spolu a máte krásný pejsky :)

Mě čeká klasicky učení (který trochu flákám no :D) a měla bych si poklidit pokoj a vytřídit šatník :D

S našim psem je to u veterináře taky vždycky šílený. Ať ti to všechno vyjde, měj se krásně :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama