Přichází jaro

23. února 2016 v 12:09 | Rezzy
Ahoj všem!

Na fotce nahoře můžete vidět moje pejsátko. Když chce, umí se tvářit fakt roztomile... jak největší neviňátko... ale je to lump! :D Včera jsme se byli projít kolem řeky. Ve vzduchu bylo cítit jaro. Úplně mě to pohladilo po duši. Udělala jsem spoustu fotek, ale pouze mobilem, tak to není moc dobrá kvalita... Na další fotce se Tristan tváří pro změnu jako pan profesor.


Dneska jsem dopoledne šla do zverimexu a všimla si oznámení, že hledají brigádníka. To by bylo něco pro mě! Ve zverimexu bych byla ve svém živlu. Ale mluvila jsem o tom s mamkou a říkala, že jí to nepřijde momentálně jako dobrý nápad. Musím s ní souhlasit. Kvůli svojí nemoci. Už vím, že umí udeřit neuvěřitelně silně a bojím se už i menší zátěže. Skončit po několika týdnech opět v nemocnici, to si fakt nepřeju.

Potom jsem šla vybrat si nějaké peníze z bankomatu a pak k paní psycholožce. Seděla jsem v čekárně čtvrt hodiny a furt nic. Pak vyšla její asistentka a ptala se mě, na kdy jsem objednaná. No dnes na 10 hodin. Pak se dívala do diáře nebo někam a říkala, že mě má poznačenou na zítřek v 9:30. Chápete to? Buď mi zase hrabe nebo se někde stala chyba. Termíny jsou napsané na lístečku mým písmem a myslím si, že mi je paní psycholožka v prosinci diktovala. Tak já nevím, co to má znamenat. No tak jsem šla domů a zítra se tam vydám zas.

No a už od rána se psychicky připravuju na to, že půjdu zase za dětmi do školky do šachového kroužku. Mám pro ně za odměnu nachystanou malou šachovou omalovánku, tak snad je to naláká. Jsem z toho fakt nervózní. Připadám si neschopná, když mě neposlouchají. Mrzí mě to, že to s nimi neumím.

Jdu si dát s maminkou oběd :) Tak se loučím, mějte se krásně!


 


Komentáře

1 Melly Melly | Web | 23. února 2016 v 14:24 | Reagovat

Brigáda ve zverimexu by mohla být super, ale souhlasím s tvojí maminkou... raději buď teď v klidu:)
S těmi termíny si hlavu nelam, občas v důsledku komunikačního šumu se může nějaký omyl stát a nemusí to být tak, že by ti "hrabalo";)
Je škoda, že tě ty děti neposlouchají, ale určitě jsou pro ně ty šachy i trochu náročné na pozornost, tak si z toho nic nedělej. Myslím, že udržet je na uzdě mají problém i vyškolení pedagogové a musí používat různé triky, které ty ses zatím neměla kde naučit ;) nepomohl by ti někdo, kdo učil tebe ty šachy, že by ti třeba poradil, jak na ty děti?:)

2 Aprilka Aprilka | Web | 23. února 2016 v 14:34 | Reagovat

Tak dnes mám pocit, že jaro cítit není, ale včera bylo, to je pravda. Tobě i Tristánkovi to sluší :-)
Tak je dobře, že si kontrolu u psycholožky nepropásla a zítra si to vyříkáte, vezmi si s sebou papírek, kde to máš, aby sis ověřila, jak máš přijít příště.
Co se dětí týče...to jsem Ti už kdysi psala, nemůžeš tam přijít dříve, aby si je viděla v interakci s jejich učitelkami? Je možné, že se zkrátka sešla parta dětí, která je zlobivější nebo z Tebe tu nejistotu vycítily a proto více zlobí, ale věřím, že je třeba ty omalovánky namotivují.
A brigády jsou stále...hlavně se vyvaruj stresu a snaž se naučit rozpoznávat a zvládat běžné situace, jak Ti v nich je atd.

3 bells bells | Web | 23. února 2016 v 20:59 | Reagovat

jooojooo..u nás to taky včera vypadalo na jaro, ale dneska nás to zase šouplo do poctivého února:-D....tak držím palečky, aby Vám to tam vydrželo o něco déle:-)

no buď opatrná kočko...já moc dobře vím, jaké je to přibrat a necítit se ve své kůži....ale s hubnutím už si moc nezahrávám...o váhu se snažím moc nestarat...spíš se chci zase hodit do formy a vyměnit špíčky za svaly:-)...

4 Csilla Csilla | 23. února 2016 v 21:20 | Reagovat

Čo sa týka malých detí, určite to nie je tvojou neschopnosťou. Možno ti práve nesedí práca so škôlkarmi, ale to je úplne normálne, na druhej strane, máš mladších súrodencov, takže nie si úplne neskúsená. Podľa tvojich článkov tráviš s mamou a otcom veľa príjemných a aktívnych chvíľ, ale to nie je pravidlom v každej rodine - niekde rodičia nemajú čas a energiu sa venovať svojim deťom a prirodzene ich naučiť, ako sa sústrediť, byť ohľaduplní, empatickí. Pokojne vysvetli organizátorom krúžku, aká je situácia. Nie je to žiadne zlyhanie. Držím palce! : ) (mám 30 rokov a učila som malé deti aj stredoškolákov)

5 Van Vendy Van Vendy | Web | 6. března 2016 v 22:45 | Reagovat

Brigády budou i později. Zverimex by mohl být prima, ale souhlasím s tím, že bys měla počkat. Nic ti neuteče, opravdu!
Tristánek je fešák a pobavilo mě tvé přirovnání k profesorovi. :-). Opravdu se tváří velmi důležitě!
U doktorky mohlo jít o omyl, nehledej chybu u sebe, prostě jste si mohly jedna z vás napsat špatně termín. Mně se to občas taky stalo, u klientů, že jsem napsala jinak den u nich a jinak u sebe - a přitom jsem byla přesvědčena, že termín objednání je shodný.
Naštěstí, jak se říká, nejde o život...
Jaro už pomaličku klepe na vrátka. Zima ještě chvíli bude cukat, ale jaro se neodbytně blíží... a je opravdu cítit ve vzduchu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama