Silvestr a Nový rok

2. ledna 2016 v 14:39 | Rezzy
Vítám vás všechny v novém roce a doufám, že pro nás pro všechny bude rok 2016 krásný!
Na Silvestra jsem šla s mamkou a třemi našimi kamarády z volejbalu na malý výšlap. Samozřejmě pořádně navlečení a s pořádnou zásobou čaje s rumem a dalším alkoholem. Já měla svůj obyčejný ovocný čaj se šťávou.

Posílám jednu fotku z výšlapu... chlapi a jejich čaj s rumem :D


Potom jsme se zastavily k jednim známým po cestě... a ti nám hned nalévali polívku (vývar), udělali nám kafe, džus... a porkračovali jsme dále na jednu akci u známých - takové venkovní setkání přátel z jedné ulice, kde každý donesl něco na zub. Byli jsme tam asi hodinu, byla jsem už tak vymrzlá a unavená, že jsem rodiče přesvědčila, abychom už jeli domů. Koukali jsme na televizi, mamka pak usla, protože musela na Nový rok do práce. Ale na půlnoc se vzbudila, přiťukli jsme si a chvíli koukali na ohňostroj.

Není mi moc dobře a snažím se od sebe držet toho "kamaráda" dál. Nechce se mi s ním nikam chodit, prostě na to nemám náladu a energii... je mi ho líto, protože se mu asi líbím a já ho poslední dny pořád jen odmítám.

Zase lítám nahoru a dolů, jsem zmatená, opět se mi zhoršila paměť atd. Taky jsem poslední dny začala tak trochu zneužívat léky. Nechci to tady řešit, nevím, kdo by si to mohl přečíst a pak by na mě byl někdo pěkně naštvaný nebo zklamaný. Zrátka si občas vezmu větší dávku léků a nebo ty léky trochu mixuju. Asi mi z toho zamrzl mozek, cítím se úplně divně. Ale zároveň i příjemně. Je to zvláštní.

Už mám zase pocit, že plavu v medu a všechno kolem mě se najednou tak nějak zpomalilo. Cítím teplo v hrudníku a v hlavě. Je to příjemné. Když si takhle občas tajně zvyším dávku, mám hned lepší náladu, přestože mi dělá problémy chodit a poslouchat, co mi kdo říka. Svět se točí. Motá se mi hlava z nízkého tlaku. Ale ani to není nepříjemné. Opřu se o zeď a chvíli čekám a když přicházím k sobě, je to taky zvláštní pocit...

Je to všechno hrozně zvláštní. Bojím se to říct psychiatričce, aby mi nevynadala, asi to nejdřív řeknu paní psycholožce, protože ta se nikdy nerozčiluje.

Ať žijou léky! Ty stavy jsou zajímavé a zvláštně příjemné...

Omlouvám se za tento článek, jestli v něm budou nějaké kraviny. Já si připadám jako sjetá... fakt sjetá...

Teď si jdu dát malého šlofíka. Už ani pořádně nevidím na monitor... Mějte se krásně!
 


Komentáře

1 Tucka Tucka | E-mail | Web | 2. ledna 2016 v 19:51 | Reagovat

Já jsem tenhle rok zjistila, že se asi bojím ohňostrojů.

Rezz, neblbni prosím s těma práškama. Není to dobře nápad. Fakt.

2 Van Vendy Van Vendy | Web | 3. ledna 2016 v 2:52 | Reagovat

Rezzy, do nového roku ti přeji zlepšení zdraví a to jako úplně nejpřednostnější věc.
Den jste strávili moc hezky a příjemně. I když jsi vymrzla, byla to pěkná procházka.
Ale s těmi léky neexperimentuj. Chceš si vážně ublížit? Čert vem, jestli se cítíš chvilku zajímavě, tady jde o dlouhodobé dopady. Jsi mladá holka a nevíš, co to s tebou může udělat za pár let. Opravdu! A neber to, že bych ti chtěla zakazovat nebo znechucovat něco příjemného, tohle prostě není sranda a není to ani hračka. Užívej léky tak jak máš napsané, fakt.
Přeji ti dobré okamžiky a co nejvíc chvilek, kdy se budeš cítit dobře - bez prášků.
Ať se daří!

3 Anežka Anežka | 3. ledna 2016 v 11:18 | Reagovat

Určitě víš co děláš blbě. Doufám, že jsi nečekala, že když se zde svěříš, tak tu najdeš podporu. Nebudu mluvit k tobě, ale obecně, ale já tyto téměř feťácké manýry u lidí hodně odsuzuju. Uvědom si, že jakmile se takhle budeš chovat a časem se svěříš lékařům, tak to budeš mít do smrti zanesené ve zdravotní dokumentaci a to pak stačí přísnější posudkový lékař a ten ti to při dalším řízení od důchodu omlátí o hlavu a může se to obrátit proti tobě. Mysli!

4 Melly Melly | Web | 3. ledna 2016 v 21:51 | Reagovat

Ten Silvestr vypadá, že jsi strávila fajně:) Já byla přes den taky na výšlapu, ale pak mě chytl bolehlav, tak jsem místo večera stráveného s přáteli spala:( Ale tak těch Silvestrů snad ještě bude..:D
S těmi léky se mi to vůbec nelíbí. Trochu chápu ty příjemné pocity (řekla bych, že jiní si je užívají třeba právě při pití alkoholu), ale nezdá se mi to jako správné. Není zdravé a dobré spojovat příjemné pocity s návykovými látkami. Prosím, drž se!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama