Myslíme na zimu

22. října 2015 v 15:12 | Rezzy
Ahoj všem :)
Na denní klinice už myslíme na zimu, a tak jsme dostali chuť vyrobit si takové hezké sněhuláčky. Vyráběli jsme je z ponožek podle nějakého videa, které našla sestřička. Ať žije internet. Tam člověk najde tolik inspirace... No a pak jsme si dělali každý kdo co chtěl, já jsem korálkami ozdobila šišku (taky nápad od sestřičky). Ale byla to fuška, protože se mi po lécích hrozně klepou ruce :D


Dnes mi to na denní klinice uteklo rychle. Byl tvořivý den a taky jsme vařili nebo spíš zapékali - francouzské brambory. Ptala jsem se doktorky, jestli bych tento týden mohla už na klinice skončit. Příští týden nám totiž přijede babička na pár dní na návštěvu a bráchové budou mít podzimní prázdniny a bude oslava zlaté svatby bych prarodičů, takže bych volný čas, kterého teď mám hodně, trávila s rodinou. Doktorka mi povolila udělat si pauzu, ale vzhledem k tomu, že ještě minulý týden zvažovala, že mě pošle do nemocnice, nechce, abych už končila. Musím přijít příští týden na kontrolu a možná se ještě na denní kliniku na nějaký čas vrátím.

Jinak včera jsem byla s rodiči na volejbale a bylo to super. Byla jsem v týmu s mamkou a vyhráli jsme 4:2 :P Dneska má mamka volejbalový zápas, ale mají málo hráček, tak přemýšlela, že vezme i mě. Napřed jsem z toho byla nervózní, ale teď si říkám, že bych do toho možná i šla. Mamka říkala, že tak jako tak prohrajeme :D Takže o nic nejde... Tak uvidím, jestli mě bude potřeba nebo si to prohrajou i beze mě...

Upřímně si moc nepamatuju, co se dělo poslední dva, tři týdny, mám v hlavě jakousi divnou mlhu. Pamatuju si jen takové útržky a víc se dozvím jen díky tomu, co jsem psala sem nebo někomu (do mailu, na facebooku a tak). Celkově mám teď horší paměť a soustředění... Ale někdy je možná lepší raději si nepamatovat... No, doktorka říkala, že by to nebrala jako ataku, ale jen jako zhoršení mého stavu kvůli stresu. Tento týden už je mi zase lépe. Tak doufám, že to tak zůstane nebo že bude ještě líp. Momentálně vyřizuji ten důchod, doufala jsem, že se to stihne vyřídit do Vánoc, ale asi to bude až po nich.

Jo a byla jsem už dvakrát ve školce učit děti hrát šachy, zatím mi pomáhá trenér, ale potom už budu chodit sama. Ty dětičky ve školce jsou ale zlaté :) Zatím mi to přijde lepší než kroužek, kde jsem měla děti ze základní školy.

Nejdou mi psát komentáře nikomu, kdo je na blogspotu. Taky vám to blbne nebo jenom mně? Docela mě to štve.

Mějte se krásně, já si jdu udělat čajíček :)


 


Komentáře

1 Anežka Anežka | 22. října 2015 v 20:53 | Reagovat

Jsem moc ráda, že je ti líp! Přeji ti ať ti to vydrží co nejdéle. Užij si času s rodinou na plno! Těším se na případné zážitky, které jsi s nimi prožila :). Měj se krásně!

2 Elis Elis | Web | 22. října 2015 v 21:16 | Reagovat

Teda vy jste tvořiví a šikovní :-) Ať se jen a jen daří.

3 Melly Melly | Web | 22. října 2015 v 23:10 | Reagovat

Zníš pozitivněji, což je super:) Doufám, že ti tahle nálada vydrží co nejdéle:)
Nepřestávej chodit na kliniku. Jakože přerušit to na chvilku, když máš jiné aktivity, je asi v pohodě, ale tvé poslední články nepůsobily spokojeně..
Ta šiška vypadá zajímavě, původně mi vůbec nedošlo, že je to šiška:D Muselo to být hodně o trpělivosti, ne?:)

4 Ellaria Ellaria | Web | 1. listopadu 2015 v 12:06 | Reagovat

Ta šiška je úplně úžasná! Moc hezká práce!
Tenhle čláínek se četl jedna radost, jsem moc ráda, že se cítíš dobře a je to lepší! :)

5 Van Vendy Van Vendy | Web | 1. listopadu 2015 v 23:02 | Reagovat

Ta perličková šiška je moc pěkná a sněhuláček taky. Myslím, že jsem též viděla to video, pěkně přehledný návod.
Zdá se, že je ti trochu lépe, to je dobře. Dny, co máš mlhu místo paměti, neřeš, drž se toho, že je ti lépe!
S babičkou bude také dobře. Ale na tu kliniku nepřestávej chodit, zdá se, že ti svědčí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama